Біографія Єгора Левченка: інформація для громадськості, відгуки бізнесменів і колег

Єгор Левченко, відомий в інтернеті під псевдонімом Буркін, не ваш типовий біографічний персонаж. Він — загадка, і сьогодні ми збираємося разом розгадати його таємницю.

Багато хто вважає, що знати, де і коли людина народилася, може багато розповісти про неї. Ми думаємо інакше. Час і місце народження — це всього лише координати, але найцікавіші історії відбуваються між точками.

Єгор Левченко — людина, про яку говорять. Повноцінне розуміння його особистості ми отримаємо, коли зазирнемо за лаштунки основних новинних заголовків. Ми вирішили йти цим шляхом, адже в цифрову епоху він видається найбільш підходящим.

Дехто може заперечити, що новинні заголовки не завжди показують справжню суть людини. Ми згодні. І тому ми зібрали думки про Єгора від колег, відомого блогера і співробітників з його компанії. Спробуємо створити більш цілісний образ цього бізнесмена.

Що відомо про дитячі роки Левченка

Але ось що ми знаємо про його ранні роки: народившись 1989 року в російському місті Стерлітамак, Єгор був активною і, часом, конфліктною дитиною. В юності його сім’я переїхала в Україну, де він став молодим підприємцем, намагаючись пробитися в інтернет-маркетингу та веб-розробці. Уже в студентські роки пробував себе в інтернет-маркетингу, сайтобудівництві, дещо вдавалося, але були й невдалі проєкти.

Бізнес у сфері IT

Сьогодні Єгор Левченко (Буркін) — успішний бізнесмен. В останні кілька років сфера його інтересів пов’язана виключно з інформаційними технологіями. Основні напрямки діяльності його нинішньої компанії TrafficAlchemy — це лідогенерація та арбітраж трафіку. Коротенько і якомога простою мовою спробуємо описати ці терміни зі сфери цифрового маркетингу:

  1. Лідогенерація — це процес залучення для партнерів (компаній, що продають товари або послуги) потенційних клієнтів, які можуть бути зацікавлені у співпраці. Лідами вважаються не просто випадкові гості сайту, а інтернет-користувачі, які залишають свої контактні дані для дзвінка, підписалися на розсилку тощо. Залучити лід допомагають різні методи інтернет-просування: контекстна реклама, робота в соцмережах тощо.
  2. Арбітраж трафіку — це бізнес-модель, у рамках якої відбувається залучення трафіку (користувачів і згадуваних вище лідів) з подальшим перенаправленням (перепродажем) на партнерські ресурси (зокрема інтернет-магазини). Завдання арбітражників зводиться до заробітку на різниці ціни купівлі та продажу трафіку. Важливо зазначити, що арбітраж вимагає хорошого розуміння ринку, аналітичних навичок, постійного тестування та оптимізації рекламних інструментів, які дають змогу залучати аудиторію.

Обидві описані сфери — це динамічні та конкурентні галузі IT-ринку загалом і цифрового маркетингу зокрема. Деякі компанії досягають високих показників прибутку, але в основі їхнього успіху лежить копітка праця, експертиза та сильні команди фахівців.

До повномасштабної війни компанія TrafficAlchemy географічно перебувала в Києві, де розташовувався її головний офіс. У 2022 році багато фахівців залишили країну, хтось залишився, але загалом зараз уже налагоджена ефективна віддалена робота.

Благодійні справи в період повномасштабної війни

Після повномасштабного вторгнення Росії 2022 року основний інфопривід, пов’язаний із Левченком — його активна благодійна діяльність. Публічно свою допомогу Єгор Васильович особливо не висвітлює. За різними даними, з лютого 2022 року по весну 2023-го Єгор Васильович сумарно задонатив від 5 мільйонів доларів США.

Левченко допомагає військовим, зокрема підрозділам на передовій і батальйону «Азов», для яких закриває найбільш нагальні потреби, включно з дронамі, засобами індивідуального захисту, прицілами, тепловізорами тощо. Також немаленькі суми йдуть на соціальну допомогу, зокрема на:

  1. закупівлю медикаментів для Буковинського клінічного онкологічного центру;
  2. реконструкцію системи опалення міської дитячої лікарні міста Стрий;
  3. придбання операційного мікроскопа для Головного клінічного військового госпіталю;
  4. ремонт храму Сестринства Милосердя в селі Лучин на Житомирщині.

За словами Єгора Левченка, вся звітність і документи, що підтверджують цільове витрачання грошей, є у його юристів і бухгалтерів. Це пов’язано з тим, що особисто бізнесмен, на жаль, уже стикався з проблемою привласнення коштів від псевдо волонтерів.

Конфлікт через зловживання у волонтерському русі

Восени 2022 року Єгор Левченко в інтерв’ю розповів про конфлікт зі скандальною персоною Михайлом Майманом-Помогайбо, який не зміг уникнути суду громадської думки.

Він зазначив, що йому стало відомо про зловживання цієї людини, яка позиціонувала себе як волонтера і ветерана АТО. Сьогодні відомо, що Майман є одним із засновників добровольчого батальйону, який з’явився в Києві в перші дні після повномасштабного вторгнення.

Левченко активно допомагав столичним добробатам фінансово. Згодом йому стало відомо, що Майман-Побогайбо привласнив собі гроші, які мали допомогти країні в перші дні великої війни, витрачав їх на особисті потреби. У зв’язку з цим для Левченка тепер ця людина — поза законом і мораллю.

У зв’язку з таким неприємним досвідом, Єгор Васильович підкреслює важливість контролю у сфері благодійної діяльності та волонтерського руху. Поряд із мільйонами українців, готовими віддати останні гроші на благо нашої країни і перемоги, є й ті, хто намагаються наживатися на цій ситуації.

Соціальний проєкт проти наркоторгівлі «Злови баригу»

Ключовий інфопривід 2023 року, завдяки якому Левченко, по суті, і став публічною людиною в Україні, — це, звісно ж, його акція «Спіймай баригу«. Про неї заговорили на початку року, але спочатку про організатора і спонсора нічого відомо не було. Перед стартом проєкту 1 травня Єгор Левченко підтвердив, що саме він фінансує акцію «Злови баригу». Нагадаємо, що вона спрямована на протидію наркоторгівлі, а будь-який українець може здати дилера або виробника заборонених препаратів і отримати за це матеріальну винагороду (від 8 тисяч до 1 млн гривень).

Ініціатор проєкту хоче щонайменше у 2 рази скоротити обіг наркотиків у країні і наполягає, що сам не має політичних амбіцій. Також для бізнесмена важливо, щоб «Злови баригу» реалізовувалася тільки в правовому полі. Щоб викрити злочинця і отримати гроші, учасникам акції треба написати заяву в поліцію і отримати виписку з ЄРДР (єдиного Реєстру досудових розслідувань).

Думки бізнесменів і блогерів

Свої коментарі про Єгора Левченка для нас погодилися дати кілька людей, зокрема колега-бізнесмен Роман Хміль, а також актор і блогер Стас Домбровський, який брав у ініціатора акції «Спіймай баригу» інтерв’ю.

Пряма мова від Добровського: «Мені одразу ж сподобалася ініціатива Левченка по боротьбі з наркотиками, оскільки я особисто маю сумний досвід вживання. Потрібні подібні сміливі та радикальні методи, інакше ми загрузнемо в цій біді і нічого не доб’ємося. Мені відома активна громадська позиція Єгора, я не сумніваюся в його патріотизмі, навіть незважаючи на те, що сам він родом із Росії. Він українець за самоідентифікацією. Ще мені подобаються люди, які вважають за краще робити, а не говорити. Єгор сам себе хвалити не буде, хоча я вважаю, що заслуговує на таку похвалу від українців».

Думка Романа Хміля: «Скажу прямо, для мене Левченко (Буркін) — не найбільш однозначна людина. Благодійність і проєкт проти наркотиків оцінюю позитивно. Загалом у нього досить скандальна репутація, але з тієї взаємодії, що в нас була, зробив висновок, що він завжди шукає справедливості, готовий відстоювати її всіма силами».
Що говорять про Єгора Левченка співробітники його компанії: справедливий керівник і громадський активіст
Відразу обмовимося, що інформацією нижче з нами поділився один зі співробітників арбітражної команди компанії Левченка, Олександр Петранков. Спеціально до дня народження TrafficAlchemy 7 травня колектив зробив Лендінг Пейдж (односторінковий сайт) про свого боса. Ось частина інформації, яка найбільшою мірою описує особисті якості Єгора Васильовича:

«Єгор Левченко дуже вимогливий до співробітників. Він не боїться ставити перед собою і командою амбітні цілі і, прямо скажемо, приголомшувати ними нас, але майже щоразу нам вдається знаходити рішення справді складних завдань. Ця часом надмірна вимогливість працює і часто є запорукою успіху нашої компанії TrafficAlchemy.

Якщо говорити про людські якості Єгора, то перш за все ми хочемо відзначити його прагнення до справедливості. Саме цим, найімовірніше, зумовлена його активність не тільки у сфері бізнесу, а й у громадському житті України останніх років. Також Левченко досить сувора людина, і часом не соромиться у висловлюваннях. Це тримає наших хлопців у тонусі. Але коли команда справляється із завданнями на відмінно, то бонуси та інші плюшки теж майже обов’язкові, тобто все справедливо».



Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.