Проваленное НАБУ дело против Коболева войдет в классику бездарности украинских правоохранителей, – мнение

Проваленное НАБУ дело против Коболева войдет в классику бездарности украинских правоохранителей, – мнение

Секретарь Национального союза журналистов Украины, бывший главный редактор «Экономической правды» Сергей Лямец рассказал, что тысячи казнокрадов и коррупционеров в очередной раз получили живое доказательство, что зарабатывать на государстве – можно и стоит (текст приводится на языке оригинала)

Якщо НАБУ хотіли виглядати погано, воно їм вдалося.

Справа Коболєва розвалилася, навіть не встигнувши початися. Самий справєдлівий суд в мірє, Вищий антикорупційний, відмовив прокурору у обранні запобіжного заходу. Далі буде лише болісний геп та реготіння з усіх боків.

Поразка буде величезним соромом, бо Коболєв є символом новітньої корупції. Він провалив купу завдань, створив мутні схеми, отримав величезну премію з грошей, які Україна отримала лише на папері. Але його – відпустили.

Своїм життям «підприємець» (так Коболєв записаний у Вікіпедії) доводить, що в Україні можна зловживати та «заробляти» на мільярди, і тебе відпустять. Якщо ти виконуєш єдину умову: маєш правильну «кришу».

Чим це відрізняється від часів Кучми, Ющенка, Януковича? Нічим. Тисячі казнокрадів та корупціонерів вчергове отримали живий доказ, що заробляти на державі – можна і варто. І лише провладні блогери розносять восторженну радість з приводу «успіхів» НАБУ, розкидаючи на вуха пересічних лапшу з зеленим соусом.

Завдячуючи НАБУ, провалена справа Коболєва увійде у класику бездарності українських правоохоронців. Не має значення, чи вони справді хотіли але не змогли, чи то було заплановано.Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.